NovaWeb Standart

Kliniğinizdeki en önemli aktif asistanız.

Neden NovaWeb Standart?

Hem Muayenehane hem de Orta ölçekli kliniklere hitap eden NovaWeb Standart versiyonu Lite Versiyona ek olarak birçok ek özelliği içerisinde barındırmakla beraber en önemli başlıca ek özelliği Cari borç alacak ödemelerinizi Nakit, Kredi Kartı – POS, Banka Havale ve EFT şeklinde takip edebilmenizdir. Bunun yanında dişler üzerinde notlar alabilir, SMS gönderebilir, Hasta Tıbbi İmaj görüntülerini arşivleyebilir ve Anamnez bilgilendirmelerini saklayabilirsiniz.

 • Randevu Kayıt

  Kliniğe gelecek hastalar öncesinde telefonla ve/veya Internet E-mail talep formu ile öncesinde randevu alırlar. Randevu belli bir doktor için belli bir gün ve saate alınabileceği gibi gün içerinde önceden randevu yaptırmaksızın da klinik içerisindeki hasta, kabul bankosundan da alınabilir. Randevuya gelen hasta Kliniğe geldi denildikten sonra Doktor tarafından ilgili ünite veya odaya çağrılır.
 • Hasta Kayıt

  Kliniğe gelen hastalarınızın gerekli bilgilerini girerek sisteme kayıt ettiğiniz alandır. Kimlik sekmesine tıkladığınızda açılan ekran hasta kayıt ekranıdır. Bu alandan hastanızın bilgilerini ve hastaya ait görüntüleri sisteme kayıt edebilirsiniz.
 • Tedavi

  Bu ekran diyagnoz, planlama ve tedavi olmak üzere üç ana kısımdan oluşur. Diyagnoz sekmesine tıklayarak hasta mevcut durumunu kaydedebilir, dilerseniz bu ekranı yazdırabilirsiniz. Planlama kısmında ise hasta ile birlikte hangi maliyetlerle hangi işlemleri yapabileceğiniz üzerine görüşebileceğiniz teklif verebileceğiniz fiyatlı veya fiyatsız yazıcıdan çıktı alabileceğiniz bir ekrandır.

  Tedavi sekmesi ise, Hasta mevcut diyagnoz durumu ile gelir ve diş şeması üzerinde dilerseniz tek tek dilerseniz üst tam, Sağ üst yarım, Sol üst yarım, Alt tam, Sağ alt yarım, Sol alt yarım seçenekleriyle aynı anda birden fazla işlem yapmanıza olanak sağlayan bir alan bulunmaktadır yada hastayla karar verilen planlamayı otomatik olarak aktarabileceğiniz ve tedavi işlemlerini takip edebileceğiniz hangi doktorun hangi işlemleri yaptığını görebileceğiniz genel bir bölümdür. Aynı anda diyagnoz, planlama ve tedavi ekranlarını karşılaştırmalı olarak tek ekranda buradan görebilirsiniz.
 • Faturalama

  Bu ekran hastaya yapılan işlem sonucunda kısmi ya da genel fatura kesmenizi sağlar. İsteğinize göre yapılan işlemleri tek tek seçerek kısmi bir fatura oluşturabilir. Ya da tümünü seçerek genel fatura kesebilirsiniz.
 • E-Arşiv E-Fatura E-Makbuz

  Gelir İdaresi Dairesi tarafından 01.01.2020 tarihi itibari ile başlatılan faturalama sisteminin elektronik ortamda kesilebilmesi için e-Fatura, e-Arşiv ve 01.06.2020 tarihi itibari ile başlayacak olan e-SMM (Elektronik Serbest Meslek Makbuz) için gerekli entegrasyon ve test işlemleri sağlanmış olup kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Bu modülü kullanmak isteyen kullanıcılarımızın GİB den e-Mühür sertifikası ile Anlaşma yapılan entegrator firmalarından kontör almaları gerekmektedir.
 • E-Reçete

  Reçetelerinizi online olarak program üzerinde oluşturabilir, kaydedebilir ve Sağlık Bakanlığı sistemlerine gönderebilirsiniz.
 • Otomatik Veri Yedekleme

  Dosya kaynağının sizin sunucunuzda olduğu durumlarda belli periyodlarla otomatik olarak belirtilen bir alana sisteminizin yedeklenmesini sağlar. Ancak bu yedekleme işlemi sadece hasta bilgilerinin yedeklenmesini sağlamakla birlikte hasta görüntü arşivlerinin yedeklenmesine olanak sağlayamamaktadır. Firmamız NovaSoft sunucularındaki verileriniz (Veri tabanı ve Tıbbı görseller) her gün akşam 22:00 da otomatik olarak QNAP NAS yedekleme sistemine otomatik olarak yedeklenir.
 • SMS Gönderim

  Aracı web SMS firmasından satın alacağınız kontörler sayesinde Randevu, Doğum günü, Kontrol periyodu, Resmi ve Dini bayramlar ve diğer hatırlamalarınızı tek bir kişiye ya da toplu olarak seçtiğiniz kişilere SMS göndermenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Raporlama

  Güncel veya istenilen tarih aralığındaki tüm randevu, Hasta listesi, Cari durum… Gibi kısımların sorgulanabildiği gerekli durumlarda yazdırılabildiği yada mail olarak gönderilebildiği bir özelliktir.
 • Cari Borç Alacak Takibi

  Bu ekrandan aldığınız veya yaptığınız tüm ödemelerinizi takip edebilir seçmiş olduğunuz tarih aralığındaki işlemleri sorgulayabilir mevcut durumu yazdırabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz. Cari ödemeler ve tahsilatlar Nakit, Kredi kartı, Banka EFT/Havale, Çek-Senet türüne göre birden fazla kasa takibiyle kontrol edilebilir.
 • Mobile Uygulama

  Cep telefonu ve/veya tabletinizle uzaktan hasta bilgileri ve randevularınızı takip edebilirsiniz. Uygulamamız her geçen gün yeni özelliklerle güncellemektedir.
 • Teknik Destek

  Sürekli olarak ulaşabileceğiniz teknik servisimizden tüm teknik konularda destek alabileceğiniz gibi gerekli durumlarda sizleri yönlendirmeleriyle yada uzak masa üstü programlar sayesinde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak tüm problemlerinizin hızla çözüme ulaştırıldığı ÜCRETSİZ hizmetimizdir.
 • Diş Laboratuvar

  Anlaşmalı olduğunuz laboratuvarlara veya kliniğiniz içindeki laboratuvara gönderdiğiniz işleri takip edebileceğiniz bir özelliktir. Bu özellik sayesinde tedavi esnasında laboratuvar işlemleriniz otomatik olarak eklenir, İşin başlama, bitiş ve teslim süreçleri ile sürelerini takip edebilir ve cari olarak laboratuvar ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Çağrı Takip Sistemi

  Kliniğiniz içerisinde bir Call Center yapılanmanız var ve hastalarınız ile yapılan telefon görüşmelerinin notlarını takip etmek istiyorsanız tamda size uygun bu özellik ile borçlu, tedavi takip v.b. hasta aramalarını yaptırabilir ve personellerinizin bu aramalara istinaden görüşme notlarına neler yazdığını takip edebilirsiniz. Ayrıca sizin ilave edeceğiniz veya aranmasını istediğiniz hasta listelerini çok kolay bir şekilde ekleyebilir, takip edebilir veya takipte kalan veya çıkan hastalarınızı kontrol edebilirsiniz. Çağrı Takip Sistemi ek ücret karşılığında kullanabileceğiniz bir modüldür. Bu özelliği sisteminizde kullanabilmek için lisans kiralama işlemini yapmadan önce lütfen NovaSoft Satış personeline bildiriniz. Not: Mevcutta telefon santral sistemi ile bir entegrasyonu yoktur.
 • Diş Notu

  Diyagnoz, Planlama veya Tedavi ekranında dişler ile ilgili notlar alabileceğiniz bir özelliktir. Aynı anda birden fazla diş için notlar alabilirsiniz, Bunun için Diyagnoz, Planlama veya Tedavi ekranında sağ üst köşede bulunan not sekmesine tıklayıp tek bir dişi veya CTRL tuşuna basarak birden fazla dişi seçmeniz yeterlidir.
 • Anamnez

  Hastanın tıbbi alışkanlık, Kullandığı ilaçlar ve Rahatsızlıklarını kayıt altına alabilmenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Mesajlaşma / Hatırlatma / Görevler

  Kullanıcılar arasında Mesajlaşma, Yapılacak olan bir işi hatırlatma veya belli periyotlarla yapılacak görevleri oluşturma, Takip etme ve hatırlatma olanağı sağlayan bir özelliktir.
 • Tıbbi İmaj Arşivi

  Hastalara ait Rvg, Intra-Oral, Panoromik, El-Bilek, Extra-Oral görüntülerin depolanıp takip edileceği bölümdür. Bu arşiv dosyalarını dışarı aktarabilir ya da mail olarak gönderebilirsiniz.
 • USS (Ulusal Sağlık Sistemi) Veri Gönderimi

  Sağlık Bakanlığı'nın Sağlık Hizmeti veren Resmi - Özel tüm kurum ve kuruluşlar için zorunlu kıldığı USS (Ulusal Sağlık Sistemi) Sağlık Net günlük veri gönderimlerinizi %100 Başarı ile firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. NovaSoft Ltd. Şti. TSE ISO IEC15504 SPICE LEVEL 2 Sertifikasına sahip ve Sağlık Bakanlığı'nın KTS (Kayıt Tescil) sayfasında DHBS firmaları arasında aktif listede yer almaktadır.
 • Local Server Kurulum İmkanı

  Dosya kaynağınızın bizim tarafımızda durabilmesi özelliği olduğu gibi, Dilerseniz kendi local serverınızda da barındırabilirsiniz. Otomatik veri yedekleme sistemi ile yedekleme yapabilir yedeklenen dosyalarınızı sunucunuzda muhafaza edebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.
 •  

  Aydınlatma Metni: Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

 • Adres: Sağlık Mah. Sağlık 1 Sok No:19/9 Kızılay - Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
  Phone: +90 312 435 60 86 (pbx) - E-Posta: info@novasoft.com.tr - Kep E-Posta: novasoftyazilim@hs02.kep.tr
  Novasoft Resmi Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi: : 09:00-19:00 - Hafta Sonu(Cumartesi): 10:00-16:00 - Pazar: Kapalı - Resmi Tatiller ve Dini Bayramlar: Kapalı
  NovaSoft Yazılım Kullanıcıları Ailesine Hoş geldiniz.
  NovaSoft Yazılım Ürünlerini Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) İlgili Kişi Bilgi Başvuru Formu

  Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

  Copyright © 2002 - 2024 NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Web Tasarım & Yazılım UX Ajans Yazılım & Medya