AudaxCeph

Sefalometrik Ortodonti Analizlerinde en hızlı yardımcınız.

Neden AudaxCeph?

Ortodontist diş hekimlerimiz için geliştirilmiştir. Sefalometrik film üzerinde gerekli mesafe, açı ölçüm analizlerinizi çok rahatlıkla yapabileceginiz geliş bir uygulamadır. Ortodonti Fakülteleri için özel fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

 • Analiz Çeşitleri

  Analiz türü modelleyici, kullanıcıya akla gelebilecek herhangi bir analiz türünü kolayca oluşturabilmelerini, standart değerler ve bilgi eklemelerini ve göz alıcı raporlar oluşturmalarını sağlayan bilişsel geometriyi ve ölçüm unsurlarını tanıtmaktadır.
 • Yardım

  AudaxCeph SuperEasy, kararlı performans ile ayırt edilir. Yazılımdaki yardım sistemi, kısa filmlerden ve metinsel açıklamalardan oluşur. Ve en önemlisi de her yeni müşteri, tüm AudaxCeph ekibi için bir onur. Bu nedenle elimizden geleni yapacağız ve büyük bir teknik destek sağlayacağız.
 • Dosya Yönetimi

  Hasta Yönetim Sistemi’nden veri elde edilmesi durumunda hasta AudaxCeph Advantage’a manuel olarak veya bir köprü vasıtasıyla girilebilir. Her hastanın tedavi aşamasındaki belgeler düzenlendiği ve küçük resim olarak gösterildiği kendi tedavi klasörü bulunur. Kolay yönetim için sürükleme ve bırakma gibi işlevler kullanılır.
 • Maskeleme

  Herhangi bir sayıda analizin ve hastanın kafa görüntülerinin üst üste yerleştirebilirsiniz. Pek çok tür bindirme var: Nokta – Nokta, Nokta – Düzlem, Nokta – Döndürme. Yapısal üst üste binmeler bile kolayca yapılabilir. Renkleri ayarlayarak, gösterilecek öğeleri seçerek ve görüntü şeffaflığını ayarlayarak, analizlerin Üstüste yerleşim panelinde nasıl görüntüleneceğini yönetin.
 • Model Analizi Çalışma

  AudaxCeph ürünlerinin kullanımı Bolton gibi çalışma modeli analizleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece çalışma modeli ve iz dişlerinin bir fotoğrafı girin. Raporlar otomatik olarak oluşturulur. Birkaç dakika içinde iki doktor doğru sonuçları sistemden çıkarır.
 • Resim Düzenleme

  İçe aktarılan fotoğraflar kırpılabilir, hizalanabilir ve fotoğrafik formatlarla gösterilebilir. Önceden tanımlı veya kullanıcı tanımlı mizanpajlara yerleştirilir ve otomatik olarak belirli bir görüntü türü atanır. Düzenler arasında geçiş yapmak, aynı fotoğrafların farklı düzenlemelerini gösterir; bunlar daha sonra sunumlar, raporlar, alıntılar ve aşamaları arasındaki diş halinin karşılaştırılması için kullanılabilir.
 • Sefalometrik Analiz

  AudaxCeph ürünlerinin kullanımı, bir sefalometrik analiz yapmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Yer işaretlerinin grup hareketleri, otomatik kalibrasyon vb. Araçları, analizlerin oluşturulması için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltacaktır. Buna ek olarak, programın yumuşak dokuyu tanımasına izin verebilirsiniz. Bir sefalometrik analiz için yalnızca 1-2 dakika gerekecek.
 • Tanıtım

  Eğitim sırasında, yalnızca birkaç kısa adımda öğretilen şekilde, sefalometrik analizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz AudaxCeph Advantage yazılım işlevlerini tanıyın.
 • Tedavi Planlama

  VTO / STO bir veya daha fazla tedavi öngörüsü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ortodontik veya cerrahi tedaviyi herhangi bir analiz türünü kullanarak simule ederek ayrıntılı bir tedavi çizimi oluşturulabilir. Farklı yumuşaklık ve sertlik derecelerini dikkate alarak, mükemmel tahmin sonuçları elde edebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.
 •  

  Aydınlatma Metni: Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

 • Adres: Sağlık Mah. Sağlık 1 Sok No:19/9 Kızılay - Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
  Phone: +90 312 435 60 86 (pbx) - E-Posta: info@novasoft.com.tr - Kep E-Posta: novasoftyazilim@hs02.kep.tr
  Novasoft Resmi Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi: : 09:00-19:00 - Hafta Sonu(Cumartesi): 10:00-16:00 - Pazar: Kapalı - Resmi Tatiller ve Dini Bayramlar: Kapalı
  NovaSoft Yazılım Kullanıcıları Ailesine Hoş geldiniz.
  NovaSoft Yazılım Ürünlerini Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) İlgili Kişi Bilgi Başvuru Formu

  Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

  Copyright © 2002 - 2024 NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Web Tasarım & Yazılım UX Ajans Yazılım & Medya