NovaDental 3D

En kapsamlı hasta takip programı.

Neden NovaDental 3D?

Kendi başına bağımsız çalışan diş hekimleri ve genel olarak hastalarının kimlik bilgileri ve yapılan işlemleri kayıt altında tutmayı hedefleyen, Intra-Oral, Rvg, Panoromik, Sefalometrik ve diğer görüntüleme sitemleri ile tam entegre çalışabilen, görüntü arşivlerini en basit şekilde tutmayı düşünen, istendiğinde sekreterinin randevuları ve hesap işlemlerini görmesini, müdahale etmesini isteyenlere yönelik masaüstü klinik yazılım programıdır.

 • Randevu Kayıt

  Kliniğe gelecek hastalar öncesinde telefonla ve/veya Internet E-mail talep formu ile öncesinde randevu alırlar. Randevu belli bir doktor için belli bir gün ve saate alınabileceği gibi gün içerinde önceden randevu yaptırmaksızın da klinik içerisindeki hasta, kabul bankosundan da alınabilir. Randevuya gelen hasta Kliniğe geldi denildikten sonra Doktor tarafından ilgili ünite veya odaya çağrılır.
 • Hasta Kayıt

  Kliniğe gelen hastalarınızın gerekli bilgilerini girerek sisteme kayıt ettiğiniz alandır. Kimlik sekmesine tıkladığınızda açılan ekran hasta kayıt ekranıdır. Bu alandan hastanızın bilgilerini ve hastaya ait görüntüleri sisteme kayıt edebilirsiniz.
 • Planlama

  Bu ekran tedavi ekranındaki menü düğmesine basılarak açılır ve tedavi öncesinde hastaya yapılabilecek tedavi alternatiflerini sunmanızı sağlar. Planlama sonunda hastayla anlaşılması durumunda yapılan planlamayı tedavi bölümüne kolayca taşıyabilir, Yazdırabilir yada mail olarak hastaya gönderebilirsiniz.
 • Tedavi

  Bu ekran diyagnoz, planlama ve tedavi olmak üzere üç ana kısımdan oluşur. Diyagnoz sekmesine tıklayarak hasta mevcut durumunu kaydedebilir, dilerseniz bu ekranı yazdırabilirsiniz. Planlama kısmında ise hasta ile birlikte hangi maliyetlerle hangi işlemleri yapabileceğiniz üzerine görüşebileceğiniz teklif verebileceğiniz fiyatlı veya fiyatsız yazıcıdan çıktı alabileceğiniz bir ekrandır.

  Tedavi sekmesi ise, Hasta mevcut diyagnoz durumu ile gelir ve diş şeması üzerinde dilerseniz tek tek dilerseniz üst tam, Sağ üst yarım, Sol üst yarım, Alt tam, Sağ alt yarım, Sol alt yarım seçenekleriyle aynı anda birden fazla işlem yapmanıza olanak sağlayan bir alan bulunmaktadır yada hastayla karar verilen planlamayı otomatik olarak aktarabileceğiniz ve tedavi işlemlerini takip edebileceğiniz hangi doktorun hangi işlemleri yaptığını görebileceğiniz genel bir bölümdür. Aynı anda diyagnoz, planlama ve tedavi ekranlarını karşılaştırmalı olarak tek ekranda buradan görebilirsiniz.
 • Faturalama

  Bu ekran hastaya yapılan işlem sonucunda kısmi ya da genel fatura kesmenizi sağlar. İsteğinize göre yapılan işlemleri tek tek seçerek kısmi bir fatura oluşturabilir. Ya da tümünü seçerek genel fatura kesebilirsiniz.
 • E-Arşiv E-Fatura E-Makbuz

  Yapım Aşamasında...
 • E-Reçete

  Yapım Aşamasında...
 • Otomatik Veri Yedekleme

  Dosya kaynağının sizin sunucunuzda olduğu durumlarda belli periyodlarla otomatik olarak belirtilen bir alana sisteminizin yedeklenmesini sağlar. Ancak bu yedekleme işlemi sadece hasta bilgilerinin yedeklenmesini sağlamakla birlikte hasta görüntü arşivlerinin yedeklenmesine olanak sağlayamamaktadır. Firmamız NovaSoft sunucularındaki verileriniz (Veri tabanı ve Tıbbı görseller) her gün akşam 22:00 da otomatik olarak QNAP NAS yedekleme sistemine otomatik olarak yedeklenir.
 • SMS Gönderim

  Aracı web SMS firmasından satın alacağınız kontörler sayesinde Randevu, Doğum günü, Kontrol periyodu, Resmi ve Dini bayramlar ve diğer hatırlamalarınızı tek bir kişiye ya da toplu olarak seçtiğiniz kişilere SMS göndermenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Raporlama

  Güncel veya istenilen tarih aralığındaki tüm randevu, Hasta listesi, Cari durum… Gibi kısımların sorgulanabildiği gerekli durumlarda yazdırılabildiği yada mail olarak gönderilebildiği bir özelliktir.
 • Cari Borç Alacak Takibi

  Bu ekrandan aldığınız veya yaptığınız tüm ödemelerinizi takip edebilir seçmiş olduğunuz tarih aralığındaki işlemleri sorgulayabilir mevcut durumu yazdırabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz. Cari ödemeler ve tahsilatlar Nakit, Kredi kartı, Banka EFT/Havale, Çek-Senet türüne göre birden fazla kasa takibiyle kontrol edilebilir.
 • Mobile Uygulama

  Cep telefonu ve/veya tabletinizle uzaktan hasta bilgileri ve randevularınızı takip edebilirsiniz. Uygulamamız her geçen gün yeni özelliklerle güncellemektedir.
 • Teknik Destek

  Sürekli olarak ulaşabileceğiniz teknik servisimizden tüm teknik konularda destek alabileceğiniz gibi gerekli durumlarda sizleri yönlendirmeleriyle yada uzak masa üstü programlar sayesinde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak tüm problemlerinizin hızla çözüme ulaştırıldığı ÜCRETSİZ hizmetimizdir.
 • Diş Laboratuvar

  Anlaşmalı olduğunuz laboratuvarlara veya kliniğiniz içindeki laboratuvara gönderdiğiniz işleri takip edebileceğiniz bir özelliktir. Bu özellik sayesinde tedavi esnasında laboratuvar işlemleriniz otomatik olarak eklenir, İşin başlama, bitiş ve teslim süreçleri ile sürelerini takip edebilir ve cari olarak laboratuvar ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Diş Notu

  Diyagnoz, Planlama veya Tedavi ekranında dişler ile ilgili notlar alabileceğiniz bir özelliktir. Aynı anda birden fazla diş için notlar alabilirsiniz, Bunun için Diyagnoz, Planlama veya Tedavi ekranında sağ üst köşede bulunan not sekmesine tıklayıp tek bir dişi veya CTRL tuşuna basarak birden fazla dişi seçmeniz yeterlidir.
 • Anamnez

  Hastanın tıbbi alışkanlık, Kullandığı ilaçlar ve Rahatsızlıklarını kayıt altına alabilmenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Mesajlaşma / Hatırlatma / Görevler

  Kullanıcılar arasında Mesajlaşma, Yapılacak olan bir işi hatırlatma veya belli periyotlarla yapılacak görevleri oluşturma, Takip etme ve hatırlatma olanağı sağlayan bir özelliktir.
 • Tıbbi İmaj Arşivi

  Hastalara ait Rvg, Intra-Oral, Panoromik, El-Bilek, Extra-Oral görüntülerin depolanıp takip edileceği bölümdür. Bu arşiv dosyalarını dışarı aktarabilir ya da mail olarak gönderebilirsiniz.
 • Doktor Prim Hesapları

  Anlaşma şeklinize göre birlikte çalıştığınız hekimlerle yapmış oldukları işlem sonrasında cirodan veya tahsil edilen ücret üzerinden hesaplanarak oluşturulan bir prim hakediş sistemidir.
 • Çoklu Şube Takibi

  Birden fazla şubeniz var ise; Tüm şubelerinizi tek bir merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde takip ederek ve aynı zamanda sizleri sunucu maliyetlerinden de kurtararak, ciddi oranda tasarruf etmenizi sağlayan önemli bir özelliktir.
 • Log İzleme

  Kullanıcıların Kayıt Silme içeriklerini saklayan ve bunları takip etmenize olanak veren bir sistem olup. Hangi kullanıcın hangi zamanda hangi kayıtlar üzerinde işlem yaptığını sorgulamanızı sağlayacak bir özelliktir.
 • USS (Ulusal Sağlık Sistemi) Veri Gönderimi

  Sağlık Bakanlığı'nın Sağlık Hizmeti veren Resmi - Özel tüm kurum ve kuruluşlar için zorunlu kıldığı USS (Ulusal Sağlık Sistemi) Sağlık Net günlük veri gönderimlerinizi %100 Başarı ile firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. NovaSoft Ltd. Şti. TSE ISO IEC15504 SPICE LEVEL 2 Sertifikasına sahip ve Sağlık Bakanlığı'nın KTS (Kayıt Tescil) sayfasında DHBS firmaları arasında aktif listede yer almaktadır.

Eğitim Videoları

NovaDental 3D - Eğitim Videoları Kısa Açıklama Yazıları

DEMO TALEP FORMU

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.
 •  

  Aydınlatma Metni: Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

 • Adres: Sağlık Mah. Sağlık 1 Sok No:19/9 Kızılay - Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
  Phone: +90 312 435 60 86 (pbx) - E-Posta: info@novasoft.com.tr - Kep E-Posta: novasoftyazilim@hs02.kep.tr
  Novasoft Resmi Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi: : 09:00-19:00 - Hafta Sonu(Cumartesi): 10:00-16:00 - Pazar: Kapalı - Resmi Tatiller ve Dini Bayramlar: Kapalı
  NovaSoft Yazılım Kullanıcıları Ailesine Hoş geldiniz.
  NovaSoft Yazılım Ürünlerini Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) İlgili Kişi Bilgi Başvuru Formu

  Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

  Copyright © 2002 - 2024 NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Web Tasarım & Yazılım UX Ajans Yazılım & Medya