Hakkımızda

Hasta Klinik Yazılım Çözümleri

Biz Kimiz?

2002 yılında Ankara da faaliyetlerine başlayan firmamız 1986 yılından bugüne yazılım sektöründe yer alan profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Ülke genelinde 3 ilde bayilik ve 2 bölge müdürlüğünü faaliyete sokan NovaSoft, tüm Türkiye’yi kapsayacak bayilik ağını en kısa sürede oluşturmayı hedeflemektedir. Firmamız, özellikle Diş Hekimliği ve Genel Sağlık sektöründe geliştirdiği yazılım çözümleriyle bu alanda daha önce düşünce planında bile lüks sayılacak bir çok teknolojiye imza atmıştır. Satış sonrası hizmetlere de önem veren firmamız, son gelişmeleri ve güncellemeleri internet sitemiz aracılığı ile müşterilerimize yıllık bakım sürecince ulaştırmakta ve böylece maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
 • Vizyonumuz
  Genel Sağlık Sektörü ve Özel Diş Hekimliği yazılımlarında öncülük yapmak ve Bilgi – İletişim Teknolojileri alanındaki uluslararası lider firmalar arasında yer almaktır.
 • Misyonumuz
  Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yüksek teknolojiyi müşteri portföyümüzün en verimli kullanacağı biçimde ürünlerimize taşıyarak, memnuniyet oranı %100 olan bir müşteri kitlesi oluşturmak ve bunun sonucu olarak, “En iyi reklam aracı memnun bir müşteridir” ilkesinden hareketle kullanıcı portföyümüzü sürekli geliştirmek ve NovaSoft olarak çalıştığımız klinik, hastaneler vb. işletmeleri kendi işletmelerimiz olarak görüp, verimlilik ve karlılık konusundaki bilgi birikimimizi ürünlerimize katarak, satış dışında danışmanlık hizmetleri de vererek müşterilerimize tam anlamıyla bir Çözüm Merkezli Kurumsal Destek Ortaklığı sunmaktır.
 • Hedefimiz
  Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılım şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Sertifikalarımız

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yeni düzenleme ile sağlık sektöründe hizmet veren yazılım firmalarının bakanlık tarafından belge ve sertifika alma zorunluluğu getirilimiştir. Bu yükümlülüğü taşıyan firmalar Sağlık Bakanlığı’nın web sayfasında “Aktif ve Geçici DHBS” listesinden ulaşabilirsiniz. Diş Hekimlerinin bu listelerde yeralan firmaların yazılımlarını tercih etmesi zorunlu hale getrilmiştir. NovaSoft Yazılım, Sağlık Bakanlığınca Akreditedir ve %100 USS Veri Gönderimi Başarısını sağlamıştır.

Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası

TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemin ana teması NovaSoft Yazılım Eğitim Dan. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bilişim hizmetlerinde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak ve fırsata dönüştürmek, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.
Bu doğrultuda BGYS Politikamızın amacı;
 • İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı NovaSoft Yazılım Eğitim Dan. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak, sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmak,
 • Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.
  Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,
  Bütünlük: ilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,
  Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,
 • Sadece elektronik ortamda tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortamda bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
 • Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
 • Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıklıkların, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Ekibi tarafından soruşturulmasını sağlamak.
 • İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.<
 • Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.
 • Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.
 • İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.
 • Bilgiye erişilebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.
 
 
 
 

Ekibimiz

 • Kemal GÜLOL

  CEO

 • K.Zeki AKGÜN

  Marmara Bölge Müdürü

 • Serhat DEMİRTAŞ

  Bilgi İşlem ve Teknik Destek

 • Berker YANYALI

  3D Artist

 • Nazmiye DEMİRTAŞ

  Grafik Tasarım

 • Serkan GÜLOL

  Yazılım Test

Çözüm Ortaklarımız

Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılı şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.
 • AudaxCeph
  AudaxCeph Slovenyada faaliyet gösteren bir yazılım teknoloji firması olup 2012 yılından beri geliştirmekte oldukları sefalometrik analiz programının Türkiye temsilciliği ve çözüm ortaklığını yapmaktayız.

  Sefalometrik analiz programını türkçeleştirmenin yanında Türkiye’de ortodontis diş hekimlerimizce kullanılan Arnet, Alexander vb analizlerin eklenmesi yanında ortodontik fotografik arşivin tutulması ve VTO Benefition (Tedavi ve/veya Amaleiyat sonrası) hasta çene ve dudak pozisyonlarının simüle edilmesini sağlamıştır. Son gelişme olarak TINA özelliği ile artık anatomik noktaları yazılım kendi tespit eden bir yapay zaka eklenerek bir üst seviyeye çıkartılmıştır. Çalışmalar ve yazılım geliştirmeleri devam etmektedir.
 • Monad Yazılım Ltd.Şti.
  Türkiye Hacettepe Üniversitesi Teknokentte 1998 yılından beri Hastane Bilgi Yönetim Otomasyon yazılımları konusunda faaliyet göstermektedir. 2018 yılında NovaSoft 3D Diş Tedavi ekran ve modülünü geliştirmiş olduğu Nucleus HBYS programının diş tedavi modülüne entegrasyon sağlayarak diş hastaneleri ve fakültelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Bu ortak entegrasyon ile çok daha gelişmiş diş tedavi modülü ile diş hekimlerimize daha iyi hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

DEMO TALEP FORMU

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.
Adres: Sağlık Mah. Sağlık 1 Sok No:19/9 Kızılay - Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
Phone: +90 312 435 60 86 (pbx) - E-Posta: info@novasoft.com.tr - Kep E-Posta: novasoftyazilim@hs02.kep.tr
Novasoft Resmi Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi: : 09:00-19:00 - Hafta Sonu(Cumartesi): 10:00-16:00 - Pazar: Kapalı - Resmi Tatiller ve Dini Bayramlar: Kapalı
NovaSoft Yazılım Kullanıcıları Ailesine Hoş geldiniz.
NovaSoft Yazılım Ürünlerini Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Copyright © 2002 - 2020 NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Web Tasarım & Yazılım UX AJANS YAZILIM & MEDYA