NovaCosmetica

Estetik gülüşler için fark yaratır.

Neden NovaCosmetica?

Dental Cosmetic konusundaki çalışmalar 2004 yılından beri devam etmektedir. Bu noktada sürekli geliştirilmekte ve güncellenmekte olup hem ekonomik hem de destek bakımından avantajlıdır. Dünyada bu teknolojiye ait yazılımlar mevcut olmasına karşılık hem özellik hemde bilimsel alt yapıya yakın olma özelliği bakımından uzaktır. Buna ek olarak bu yazılımlar, ekonomik dezavantajı ve desteklerinden dolayı diş hekimlerimiz tarafından bir sıkıntı yaratmaktadır. Günümüzde bilgisayar teknolojisi ile çağdaş ve teknolojik sürekliliği yaşayamayan kurum ve kuruluşlar, yerli ve yabancı rakipleri tarafından yok edilmeye mahkumdurlar. Bu noktada iş yerinize hem daha yeni hasta potansiyeli çekmek hemde hastalarınıza yapacağınız tedaviyi önceden gösterebilme avantajından dolayı, yazılım sizin için bir ekstra avantaj olacaktır.

 

Nova – Cosmetica ile Neler Yapabilirim ?

 

Nova Cosmetica ile diş kırıklarını onarabilir, olmayan dişleri Kütüphane Modülü yardımıyla yerine koyabilir, ölçüm yapabilir, sanal olarak dişleri beyazlatabilir ve Renk Scalası ile uygun renk kontrolü yapabilirsiniz. Yapılan tüm işlemleri Görsel Kütüphane olarak hazırlayabilir ve sunum yapabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar bilimsel alt yapıya uygun olarak tasarlanmış olup gerçek hayata uygulanan bilim teorisi üzerine kurulmuştur.

 • Genel Kullanım

  Nova Cosmetica ile diş kırıklarını onarabilir, olmayan dişleri Kütüphane Modülü yardımıyla yerine koyabilir, ölçüm yapabilir, sanal olarak dişleri beyazlatabilir ve Renk Scalası ile uygun renk kontrolü yapabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar bilimsel alt yapıya uygun olarak tasarlanmış olup gerçek hayata uygulanan bilim teorisi üzerine kurulmuştur.
 • Kütüphane

  Nova Cosmetica ile yapılan tüm işlemleri Görsel Kütüphane olarak hazırlayabilir ve sunum yapabilirsiniz. Sınırsız görsel ekleyip dilediğiniz gibi dosyalama yapabilirsiniz.
 • Öncesi ve Sonrası

  Nova Cosmetica’nın var oluş amacı hastaya tedaviden önce estetik olarak nasıl görüneceğini önceden sunmaktır bu doğrultuda Nova Cosmetica ile tedavi sonucunu öncesi ve sonrası olarak hastalarınıza sunabilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.
 •  

  Aydınlatma Metni: Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

 • Adres: Sağlık Mah. Sağlık 1 Sok No:19/9 Kızılay - Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
  Phone: +90 312 435 60 86 (pbx) - E-Posta: info@novasoft.com.tr - Kep E-Posta: novasoftyazilim@hs02.kep.tr
  Novasoft Resmi Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi: : 09:00-19:00 - Hafta Sonu(Cumartesi): 10:00-16:00 - Pazar: Kapalı - Resmi Tatiller ve Dini Bayramlar: Kapalı
  NovaSoft Yazılım Kullanıcıları Ailesine Hoş geldiniz.
  NovaSoft Yazılım Ürünlerini Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) İlgili Kişi Bilgi Başvuru Formu

  Novasoft Yazılım Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak kişisel verilerinizi iletişim süreçlerinin yönetilmesi amacıyla işlemekteyiz. Kanun kapsamındaki haklarınızı içeren Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

  Copyright © 2002 - 2024 NovaSoft Yazılım Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Web Tasarım & Yazılım UX Ajans Yazılım & Medya