Destek Hizmeti

Satış sonrası hizmet – tüm sorularınıza online cevap veriyoruz

NovaSoft paket programları, “Kullanıcı Dostu” sloganını doğrulayıcı şekilde tasarlanmıştır. NovaSoft  yazılım alanındaki deneyimi ve müşterilerinden edindiği geri dönüşler sayesinde kullanıcı – ekran iletişimini pratik ve eğlenceli hale getirmek için yazılımların yeteneklerini gelişen proje ürünleri olarak ele almaktadır. NovaSoft ürünleriyle birlikte gelen destek hizmetleri aşağıdaki gibidir.

service-image

Yazılım Yardım Dökümanları ve Eğitim Videoları

NovaSoft serisindeki tüm programlarda ayrıntılı Yardım dökümanları yer almaktadır. Yardım dökümanlarında hangi işlemin hangi adımlarla yapıldığı ve programın temel işleyişi ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Yardım dökümanlarını destekleyecek eğitim videoları ilerde ürünlerin kullanılmasına yönelik daha detaylı bilgilere ulaşılabilinir.

service-image

Online Yazılım Güncelleme

NovaSoft ürünleri internet bağlantısı üzerinden güncel versiyonları ile upgrade olmaktadır. Lisansına sahibi müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca, program üzerinde geliştirilmiş olan uygulamaları ücretsiz olarak güncelleyebilir. Lisans tarihinden 1 yıl sonra güncel versiyona geçmek isteyen müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile yazılımlarını en son versiyona yükseltebilir.

service-image

Canlı Destek Hattı

Canlı Destek Hattı Novasoft.com.tr sitesi altında yer alan Canlı Destek hattı ile hafta içi 10:00 – 18:00 saatleri arasında, program ve hizmetlerimiz konusunda uzmanlaşmış müşteri destek ekibimize talep şikayet ve önerilerinizi iletebilir danışmak istediğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

service-image

Telefon ile Destek Hizmeti

NovaSoft Lisansına sahibi müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içerisinde teknik ekibimizden ücretsiz olarak telefon destek hizmeti alabilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra telefon desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirler.

service-image

Uzak Masaüstü Bağlantısı

Uzak Masaüstü Bağlantısı NovaSoft Teknik Destek Ekibi, bilgisayarınıza bağlanarak bulunduğunuz ekran üzerindeki ihtiyaçlarınızı görüp, uzaktan müdahalelerde bulunabilirler. NovaSoft Lisansına sahip müşterilerimiz, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içerisinde uzak masaüstü bağlantı desteğini talep edebilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra uzak masaüstü bağlantı desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirsiniz.

NovaSoft DESTEK HİZMETİ PAKETİ program satış lisans bedellerinin %20 oranında bir bedel ile 1 yıl süre zarfında geçerli olacaktır.
Kiralama yöntemi ile ürünleri kullanan kullanıcıların Destek Hizmeti Paketi Kira ücreti içerisinde dahildir.

NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.