Neden NovaWeb Standart?

Kliniğinizdeki en önemli aktif asistanız

Orta ölçekli kliniklere hitap eden NovaWeb Standart versiyonu LITE Versiyona ek olarak bir çok ek özelliği daha barındırmakla beraber en başlıca ek özellik hastalarınıza alternatif tedavi planlamalarını yapabilmekte ve bunları tedaviye aktarabilirsiniz. Bunun haricinde dişler üzerine notlar alabilir, Cari borç alacak ödemelerini takip edebilmenin yanında, Hasta Tıbbi görüntülerini arşivleyebilir ve Anamnez bilgilendirmelerini saklayabilirsiniz.

Özellikler

Image

Randevu Kayıt

Kliniğe gelecek hastalar öncesinde telefonla ve/veya Internet Email talep formu ile öncesinde randevu alırlar. Randevu belli bir doktor için belli bir gün ve saate alınabileceği gibi gün içerinde önceden randevu yaptırmaksızında klinik içerisindeki hasta kabul bankosundan alınabilinir. Randevuya gelen hasta Kliniğe geldi denildikten sonra Doktor tarafından ilgili ünite veya odaya çağrılır.

Image

Hasta Kayıt

Kliniğe gelen hastalarınızın gerekli bilgilerini girerek sisteme kayıt ettiğiniz alandır. Kimlik sekmesine tıkladığınızda açılan ekran hasta kayıt ekranıdır. Bu alandan hastanızın bilgilerini ve hastaya ait görüntüleri sisteme kayıt edebilirsiniz.

Image

Tedavi

Bu ekran diagnoz ve tedavi olmak üzere iki ana kısımdan oluşur.Diagnoz sekmesine tıklayarak hasta mevcut durumunu kaydedebilir,Dilerseniz bu ekranı yazdırabilirsiniz.
Tedavi sekmesi ise, Hastanın mevcut diagnoz durumu ile gelir ve diş şeması üzerinde dilerseniz tek tek dilerseniz üst tam, Sağ üst yarım, Sol üst yarım, Alt tam, Sağ alt yarım, Sol alt yarım seçenekleriyle aynı anda birden fazla işlem yapmanıza olanak sağlar.

Image

Diş Notu

Diagnoz,Planlama  veya  Tedavi ekranında dişler ile ilgili notlar alabileceğiniz bir özelliktir.
Aynı anda birden fazla diş için notlar alabilirsiniz, Bunun için Dignoz,Planlama veya Tedavi  ekranında sağ üst köşede bulunan not sekmesine tıklayıp tek bir dişi veya ctrl tuşuna basarak birden fazla dişi seçmeniz yeterlidir.

Image

Faturalama

Bu ekran hastaya yapılan işlem sonucunda kısmi yada genel fatura kesmenizi sağlar.
İsteğinize göre yapılan işlemleri tek tek seçerek kısmi bir fatura oluşturabilir. yada tümünü seçerek genel fatura kesebilirsiniz.

Image

Cari Borç Alacak Takibi

Bu ekrandan aldığınız yada yaptığınız tüm ödemelerinizi takip edebilir seçmiş  olduğunuz tarih aralığındaki işlemleri sorgulayabilir mevcut durumu yazdırabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz.
Cari ödemeler ve tahsilatlar Nakit, Kredi kartı, Banka EFT/Havale, Çek-Senet türüne göre birden fazla kasa takibiyle kontrol edilebilir.

Image

Mobile Uygulama

Cep telefonu ve/veya  tabletinizle uzaktan hasta randevu, Kimlik, Tedavi, Cari-Borç Alacak, Tıbbi Görüntülere ek olarak genel kasa durumu ile doktor ciro ve hakedişleri  takip edebilirsiniz.

Image

Sms Gönderimi

Aracı web sms firmasından satın alacağınız kontörler sayesinde Randevu, Doğum günü, Kontrol periyodu, Resmi ve Dini bayramlar ve diğer hatırlarmalarınızı tek bir kişiye yada toplu olarak seçtiğiniz kişilere sms göndermenizi sağlayan bir özelliktir.

Image

Tıbbi İmaj Arşivleme

Hastalara ait Rvg, Intra-Oral, Panoromik, El-Bilek, Extra-Oral görüntülerin depolanıp takip edileceği bölümdür. Bu arşiv dosyalarını dışarı aktarabilir yada mail olarak gönderebilirsiniz.

Image

Anamnez

Hastanın tıbbi alışkanlık, Kullandığı ilaçlar ve Rahatsızlıklarını kayıt altına alabilmenizi sağlayan bir özelliktir.

Image

Mesajlaşma / Hatırlatma / Görevler

Kullanıcılar arasında Mesajlaşma, Yapılacak olan bir işi hatırlatma veya belli periyotlarla yapılacak görevleri oluşturma, Takip etme ve hatırlatma olanağı sağlayan bir özelliktir.

Image

Otomatik Veri Yedekleme

Dosya kaynağının sizin sunucunuz da olduğu durumlarda belli periyodlarla otomatik olarak belirtilen bir alana sisteminizin yedeklenmesini sağlar. Ancak bu yedekleme işlemi sadece hasta bilgilerinin yedeklenmesini sağlamakla birlikte hasta görüntü arşivlerinin yedeklenmesine olanak sağlayamamaktadır.
NovaSoft sunucusunda tüm yedekleme  otomatik olarak gün içerisinde yapılmaktadır.

Image

Diş Laboratuvar

Anlaşmalı olduğunuz laboratuvarlara veya kliniğiniz içindeki laboratuvara gönderdiğiniz işleri takip edebileceğiniz bir özelliktir.Bu özellik sayesinde tedavi esnasında laboratuvar işlemleriniz otomatik olarak eklenir, İşin başlama, bitiş ve teslim süreçleri ile sürelerini takip edebilir ve cari olarak laboratuvar ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Image

Teknik Destek

Sürekli olarak ulaşabileceğiniz teknik servisimizden tüm teknik konularda destek alabileceğiniz gibi gerekli durumlarda sizleri yönlendirmeleriyle yada uzak masa üstü programlar sayesinde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak tüm problemlerinizin hızla çözüme ulaştırıldığı ücretsiz hizmetimizdir.

Image

Muhasebe Entegrasyon

Yapım aşamasındadır.

Image

Raporlama

Güncel yada istenilen tarih aralığındaki tüm randevu, Hasta listesi, Cari durum… Gibi kısımların sorgulanabildiği gerekli durumlarda yazdırılabildiği yada mail olarak gönderilebildiği bir özelliktir.

Image

VİP Müşteri

Kiralama Lisans ücretlerine ek olarak %50 sini ödeyerek VİP müşterisi olabilirsiniz. VİP müşterilerimiz öncelikli destek hizmetlerinden faydalanması yanında yazılıma ek modüllerin eklenmesini talep edebilir. Yazılım hatalarına karşılık vermiş oldukları geri dönüşlerde öncelikli olarak sorunları çözümlenecektir.

Image

Local Server Kurulum İmkanı

Dosya kaynağınızın bizim tarafımızda durabilmesi özelliği olduğu gibi, Dilerseniz kendi local serverınızda da barındırabilirsiniz. Otomatik veri yedekleme sistemi ile yedekleme yapabilir yedeklenen dosyalarınızı sunucunuzda muhafaza edebilirsiniz.
Bu özellik Profesyonel(XL) versiyonumuzda ve belirli kullanıcı sayısı aşılması sonrasında gerçekleştirilebilmektedir.

Top

Eğitim Videoları

Hasta Kayıt

Cari Borç Alacak Takibi

Faturalama

Tarife ve Hizmet Listeleri Oluşturma

Randevu Kayıt

Tıbbi İmaj Arşivleme

Diş Notları

Kurum Tanımlamaları

Tedavi

Anamnez

Üst Cari Kullanımı

Yabancı Hasta Kaydı ve KDV Muafiyeti

NovaWeb Standart

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.