Neden NovaWeb Lite?

Kliniğinizdeki en önemli asistanız

Kliniğinde ilk defa hasta kayıt tutmak isteyen genelde tek hekimlerin çalıştığı ve basit içerikli bir seçimdir. Genel itibari ile kliniginizdeki hasta kimlik bilgileri ile randevularınızı takip etmenin yanında ilaveten ilk ağız durumu olan oral diyagnoz ile tedavi işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz. Bu genel özelliklere ek olarak doğum günü, bayram ve genel kontrol hatırlatmalarını Sms göndererek bilgilendirebilirsiniz.

Özellikler

randevu kayıt

Randevu Kayıt

Kliniğe gelecek hastalar öncesinde telefonla ve/veya Internet Email talep formu ile öncesinde randevu alırlar. Randevu belli bir doktor için belli bir gün ve saate alınabileceği gibi gün içerinde önceden randevu yaptırmaksızında klinik içerisindeki hasta kabul bankosundan alınabilinir. Randevuya gelen hasta Kliniğe geldi denildikten sonra Doktor tarafından ilgili ünite veya odaya çağrılır.

hasta kayıt

Hasta Kayıt

Kliniğe gelen hastalarınızın gerekli bilgilerini girerek sisteme kayıt ettiğiniz alandır. Kimlik sekmesine tıkladığınızda açılan ekran hasta kayıt ekranıdır. Bu alandan hastanızın bilgilerini ve hastaya ait görüntüleri sisteme kayıt edebilirsiniz.

tedavi

Tedavi

Bu ekran diagnoz ve tedavi olmak üzere iki ana kısımdan oluşur.Diagnoz sekmesine tıklayarak hasta mevcut durumunu kaydedebilir,Dilerseniz bu ekranı yazdırabilirsiniz.
Tedavi sekmesi ise, Hastanın mevcut diagnoz durumu ile gelir ve diş şeması üzerinde dilerseniz tek tek dilerseniz üst tam, Sağ üst yarım, Sol üst yarım, Alt tam, Sağ alt yarım, Sol alt yarım seçenekleriyle aynı anda birden fazla işlem yapmanıza olanak sağlar.

Image

Faturalama

Bu ekran hastaya yapılan işlem sonucunda kısmi yada genel fatura kesmenizi sağlar.
İsteğinize göre yapılan işlemleri tek tek seçerek kısmi bir fatura oluşturabilir. yada tümünü seçerek genel fatura kesebilirsiniz.

tedavi

Cari Borç Alacak Takibi

Bu ekrandan aldığınız yada yaptığınız tüm ödemelerinizi takip edebilir seçmiş olduğunuz tarih aralığındaki işlemleri sorgulayabilir mevcut durumu yazdırabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz.
Cari ödemeler ve tahsilatlar Nakit türüne göre kasa takibiyle kontrol edilebilir.

Image

Mobile Uygulama

Cep telefonu ve/veya  tabletinizle uzaktan hasta randevu, Kimlik, Tedavi, Cari-Borç Alacak, Tıbbi Görüntülere ek olarak genel kasa durumu ile doktor ciro ve hakedişleri  takip edebilirsiniz.

Image

SMS Gönderim

Aracı web sms firmasından satın alacağınız kontörler sayesinde Randevu, Doğum günü, Kontrol periyodu, Resmi ve Dini bayramlar ve diğer hatırlamalarınızı tek bir kişiye yada toplu olarak seçtiğiniz kişilere sms göndermenizi sağlayan bir özelliktir.

Image

Otomatik Veri Yedekleme

Dosya kaynağının sizin sunucunuzda olduğu durumlarda belli periyodlarla otomatik olarak belirtilen bir alana sisteminizin yedeklenmesini sağlar. Ancak bu yedekleme işlemi sadece hasta bilgilerinin yedeklenmesini sağlamakla  birlikte hasta görüntü arşivlerinin yedeklenmesine olanak sağlayamamaktadır.
NovaSoft sunucusunda tüm yedekleme otomatik olarak gün içerisinde yapılmaktadır.

Image

Diş Laboratuvar

Anlaşmalı olduğunuz laboratuvarlara veya kliniğiniz içindeki laboratuvara gönderdiğiniz işleri takip edebileceğiniz bir özelliktir.Bu özellik sayesinde tedavi esnasında laboratuvar işlemleriniz otomatik olarak eklenir, İşin başlama, bitiş ve teslim süreçleri ile sürelerini takip edebilir ve cari olarak laboratuvar ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Image

Teknik Destek

Sürekli olarak ulaşabileceğiniz teknik servisimizden  tüm teknik konularda destek alabileceğiniz gibi gerekli durumlarda sizleri yönlendirmeleriyle yada uzak masa üstü programlar sayesinde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak tüm problemlerinizin hızla çözüme ulaştırıldığı ücretsiz hizmetimizdir.

Image

Raporlama

Güncel yada istenilen tarih aralığındaki tüm randevu, Hasta listesi, Cari durum… Gibi kısımların sorgulanabildiği gerekli durumlarda yazdırılabildiği yada mail olarak gönderilebildiği bir özelliktir.

Top

Eğitim Videoları

Hasta Kayıt

Faturalama

Randevu Kayıt

Yabancı Hasta Kaydı ve KDV Muafiyeti

Tedavi

NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.