Neden NovaWeb Lite?

Kliniğinizdeki en önemli asistanız

Kliniğinde ilk defa hasta kayıt tutmak isteyen genelde tek hekimlerin çalıştığı ve basit içerikli bir seçimdir. Genel itibari ile kliniginizdeki hasta kimlik bilgileri ile randevularınızı takip etmenin yanında ilaveten ilk ağız durumu olan oral diyagnoz ile tedavi işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz. Bu genel özelliklere ek olarak doğum günü, bayram ve genel kontrol hatırlatmalarını Sms göndererek bilgilendirebilirsiniz.

Özellikler

randevu kayıt

Randevu Kayıt

Kliniğe gelecek hastalar öncesinde telefonla ve/veya Internet Email talep formu ile öncesinde randevu alırlar. Randevu belli bir doktor için belli bir gün ve saate alınabileceği gibi gün içerinde önceden randevu yaptırmaksızında klinik içerisindeki hasta kabul bankosundan alınabilinir. Randevuya gelen hasta Kliniğe geldi denildikten sonra Doktor tarafından ilgili ünite veya odaya çağrılır.

hasta kayıt

Hasta Kayıt

Kliniğe gelen hastalarınızın gerekli bilgilerini girerek sisteme kayıt ettiğiniz alandır. Kimlik sekmesine tıkladığınızda açılan ekran hasta kayıt ekranıdır. Bu alandan hastanızın bilgilerini ve hastaya ait görüntüleri sisteme kayıt edebilirsiniz.

tedavi

Tedavi

Bu ekran diagnoz ve tedavi olmak üzere iki ana kısımdan oluşur.Diagnoz sekmesine tıklayarak hasta mevcut durumunu kaydedebilir,Dilerseniz bu ekranı yazdırabilirsiniz.
Tedavi sekmesi ise, Hastanın mevcut diagnoz durumu ile gelir ve diş şeması üzerinde dilerseniz tek tek dilerseniz üst tam, Sağ üst yarım, Sol üst yarım, Alt tam, Sağ alt yarım, Sol alt yarım seçenekleriyle aynı anda birden fazla işlem yapmanıza olanak sağlar.

Top

Eğitim Videoları

Hasta Kayıt

Faturalama

Randevu Kayıt

Yabancı Hasta Kaydı ve KDV Muafiyeti

Tedavi

NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.