Neden NovaCosmetica?

Estetik gülüşler için fark yaratır.

Dental Cosmetic konusundaki çalışmalar 2004 yılından beri devam etmektedir. Bu noktada sürekli geliştirilmekte ve güncellenmekte olup hem ekonomik hem de destek bakımından avantajlıdır. Dünyada bu teknolojiye ait yazılımlar mevcut olmasına karşılık hem özellik hemde bilimsel alt yapıya yakın olma özelliği bakımından uzaktır. Buna ek olarak bu yazılımlar, ekonomik dezavantajı ve desteklerinden dolayı diş hekimlerimiz tarafından bir sıkıntı yaratmaktadır. Günümüzde bilgisayar teknolojisi ile çağdaş ve teknolojik sürekliliği yaşayamayan kurum ve kuruluşlar, yerli ve yabancı rakipleri tarafından yok edilmeye mahkumdurlar. Bu noktada iş yerinize hem daha yeni hasta potansiyeli çekmek hemde hastalarınıza yapacağınız tedaviyi önceden gösterebilme avantajından dolayı, yazılım sizin için bir ekstra avantaj olacaktır

Nova – Cosmetica ile Neler Yapabilirim ?

Nova Cosmetica ile diş kırıklarını onarabilir, olmayan dişleri Kütüphane Modülü yardımıyla yerine koyabilir, ölçüm yapabilir, sanal olarak dişleri beyazlatabilir ve Renk Scalası ile uygun renk kontrolü yapabilirsiniz. Yapılan tüm işlemleri Görsel Kütüphane olarak hazırlayabilir ve sunum yapabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar bilimsel alt yapıya uygun olarak tasarlanmış olup gerçek hayata uygulanan bilim teorisi üzerine kurulmuştur.

Özellikler

Genel Kullanım

Genel Kullanım

Nova Cosmetica ile diş kırıklarını onarabilir, olmayan dişleri Kütüphane Modülü yardımıyla yerine koyabilir, ölçüm yapabilir, sanal olarak dişleri beyazlatabilir ve Renk Scalası ile uygun renk kontrolü yapabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar bilimsel alt yapıya uygun olarak tasarlanmış olup gerçek hayata uygulanan bilim teorisi üzerine kurulmuştur.

Kütüphane

Kütüphane

Nova Cosmetica ile yapılan tüm işlemleri Görsel Kütüphane olarak hazırlayabilir ve sunum yapabilirsiniz. Sınırsız görsel ekleyip dilediğiniz gibi dosyalama yapabilirsiniz.

öncesi sonrası

Öncesi ve Sonrası

Nova Cosmetica’nın var oluş amacı hastaya tedaviden önce estetik olarak nasıl görüneceğini önceden sunmaktır bu doğrultuda Nova Cosmetica ile tedavi sonucunu öncesi ve sonrası olarak hastalarınıza sunabilirsiniz.

Top

Eğitim Videoları

Öncesi ve Sonrası Sunum

Boyama ve Renklendirme Teknikleri

Resimler Arası Geçiş ve Birleştirme

Kütüphane Görsellerini Kullanma

Resim Kopyalama Çoğaltma

NovaCosmetica

Estetik Diş Hekimlerine yönelik olarak hazırlanmış olan Nova-Cosmetica, bilgisayar grafik teknolojisini kullanarak hastalarınıza tedavi sonrasını daha tedaviye başlanmadan göstermeyi sağlayan bir bilgisayar programıdır.