service-image

NovaWeb Lite

Kliniğinde ilk defa hasta kayıt tutmak isteyen genelde tek hekimlerin çalıştığı ve basit içerikli bir seçimdir. Genel itibari ile klinigizdeki hasta kimlik bilgileri ile randevularınızı takip etmenin yanında hastanın oral diyagnoz ile tedavi işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak Cari Borç alacak ödemelerinizi yalnızca Nakit Girdi – Çıktı şeklinde takip edebilir, tedavi planlarınızı tekliflendirebilirisiniz.

NovaWeb Lite

NovaWeb Lite Eğitim

service-image

Nova PE

Şimdi Hastanızı Bilgilendirmek Çok Kolay Hasta Eğitim Videoları ile hastalarınızı bilinçlendirebilirsiniz. Hastalarınız bekleme salonunda videoları izleyerek göreceği tedavi hakkında bilgi edinebilirler.

Nova PE

Nova PE Eğitim

service-image

NovaWeb Standart

Hem Muayenehane hem de Orta ölçekli kliniklere hitap eden NovaWeb Standart versiyonu Lite Versiyona ek olarak bir çok ek özelliği içerisinde barındırmakla beraber en önemli başlıca ek özelliği Cari borç alacak ödemelerinizi Nakit, Kredi Kartı – POS, Banka Havale ve EFT şeklinde takip edebilmenizdir. Bunun yanında dişler üzerinde notlar alabilir, SMS gönderebilir, Hasta Tıbbi İmaj görüntülerini arşivleyebilir ve Anamnez bilgilendirmelerini saklayabilirisiniz.

NovaWeb Standart

NovaWeb Standart Eğitim

service-image

AudaxCeph

Ortodontist diş hekimlerimiz için geliştirilmiştir. Sefalometrik film üzerinde gerekli mesafe, açı ölçüm analizlerinizi çok rahatlıkla yapabileceginiz geliş bir uygulamadır. Ortodonti Fakülteleri için özel fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

AudaxCeph

AudaxCeph Eğitim

service-image

NovaDental 3D

Kendi başına bağımsız çalışan diş hekimleri ve genel olarak hastalarının kimlik bilgileri ve yapılan işlemleri kayıt altında tutmayı hedefleyen, Intra-Oral, Rvg, Panoromik, Sefalometrik ve Diğer görüntüleme sitemleri…

NovaDental 3D

NovaDental 3D Eğitim

service-image

NovaWeb Pro

Üst seviyede kullanıcılar ve daha fazla beklentisi olan klinikler için en kapsamlı, en içerikli versiyondur. NovaWeb Standart versiyona ek olarak en önemli başlıca ek özelliği Doktor Prim Hak Ediş hesaplarının ayrıntılı olması, Diş Laboratuvar Takibi, klinik içerisinde ki Stok kullanımlarının takip edilebilmesidir. Bunun yanında kliniğe ait birçok istatistik hesaplamaların yanında TSİM raporları çıkartabilirsiniz.

NovaWeb Pro

NovaWeb Pro Eğitim

service-image

NovaCosmetica

Dental Cosmetic konusundaki çalışmalar 2004 yılından beri devam etmektedir. Bu noktada sürekli geliştirilmekte ve güncellenmekte olup hem ekonomik hem de destek bakımından avantajlıdır.

NovaCosmetica

NovaCosmetica Eğitim

NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.