service-image

NovaWeb Lite

Kliniğinde ilk defa hasta kayıt tutmak isteyen genelde tek hekimlerin çalıştığı ve basit içerikli bir seçimdir. Genel itibari ile klinigizdeki hasta kimlik bilgileri ile randevularınızı takip etmenin yanında ilaveten ilk ağız durumu olan oral diyagnoz ile tedavi işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz. Bu genel özelliklere ek olarak Doğum günü, bayram ve genel kontrol hatırlatmalarını Sms göndererek bilgilendirebilirsiniz.

NovaWeb Lite

NovaWeb Lite Eğitim

service-image

Nova PE

Şimdi Hastanızı Bilgilendirmek Çok Kolay Hasta Eğitim Videoları ile hastalarınızı bilinçlendirebilirsiniz. Hastalarınız bekleme salonunda videoları izleyerek göreceği tedavi hakkında bilgi edinebilirler.

Nova PE

Nova PE Eğitim

service-image

NovaWeb Standart

Orta ölçekli kliniklere hitap eden NovaWeb Standart versiyonu LITE Versiyona ek olarak bir çok ek özelliği daha barındırmakla beraber en başlıca ek özellik hastalarınıza alternatif tedavi planlamalarını yapabilmekte ve bunları tedaviye aktarabilirsiniz. Bunun haricinde dişler üzerine notlar alabilir, Cari borç alacak ödemelerini takip edebilmenin yanında, Hasta Tıbbı görüntülerini arşivleyebilir ve Anamnez bilgilendirmelerini saklayabilirsiniz.

NovaWeb Standart

NovaWeb Standart Eğitim

service-image

AudaxCeph

Ortodontist diş hekimlerimiz için geliştirilmiştir. Sefalometrik film üzerinde gerekli mesafe, açı ölçüm analizlerinizi çok rahatlıkla yapabileceginiz geliş bir uygulamadır. Ortodonti Fakülteleri için özel fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

AudaxCeph

AudaxCeph Eğitim

service-image

NovaDental 3D

Kendi başına bağımsız çalışan diş hekimleri ve genel olarak hastalarının kimlik bilgileri ve yapılan işlemleri kayıt altında tutmayı hedefleyen, Intra-Oral, Rvg, Panoromik, Sefalometrik ve Diğer görüntüleme sitemleri…

NovaDental 3D

NovaDental 3D Eğitim

service-image

NovaWeb Pro

Üst seviyede kullanıcılar ve çok daha fazla beklentisi olan klinikler için en kapsamlı ve içerikli versiyondur. NovaWeb Standart versiyona ek olarak başlıca Doktor ve Referans Prim komisyon hesaplanması, Diş Laboratuvar maliyetlerinin takibi ve klinik içerisinde ki sarf malzeme ile stok kullanımlarını takip edilebinir. Klinige ait bir çok istatistik hesaplamaların yanında TSİM raporları zahmetsizce çıkartabilirsiniz.

NovaWeb Pro

NovaWeb Pro Eğitim

service-image

NovaCosmetica

Dental Cosmetic konusundaki çalışmalar 2004 yılından beri devam etmektedir. Bu noktada sürekli geliştirilmekte ve güncellenmekte olup hem ekonomik hem de destek bakımından avantajlıdır.

NovaCosmetica

NovaCosmetica Eğitim

NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.