Hakkımızda

Bizi tanıyın…

2002 yılında Ankara da faaliyetlerine başlayan firmamız 1986 yılından bugüne yazılım sektöründe yer alan profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.
Ülke genelinde 3 ilde bayilik ve 2 bölge müdürlüğünü faaliyete sokan NovaSoft, tüm Türkiye’yi kapsayacak bayilik ağını en kısa sürede oluşturmayı hedeflemektedir. Firmamız, özellikle Diş Hekimliği ve Genel Sağlık sektöründe geliştirdiği yazılım çözümleriyle bu alanda daha önce düşünce planında bile lüks sayılacak bir çok teknolojiye imza atmıştır.
Satış sonrası hizmetlere de önem veren firmamız, son gelişmeleri ve güncellemeleri internet sitemiz aracılığı ile müşterilerimize yıllık bakım sürecince ulaştırmakta ve böylece maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Genel Sağlık Sektörü ve Özel Diş Hekimliği yazılımlarında öncülük yapmak ve Bilgi – İletişim Teknolojileri alanındaki uluslararası lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yüksek teknolojiyi müşteri portföyümüzün en verimli kullanacağı biçimde ürünlerimize taşıyarak, memnuniyet oranı %100 olan bir müşteri kitlesi oluşturmak ve bunun sonucu olarak, “En iyi reklam aracı memnun bir müşteridir” ilkesinden hareketle kullanıcı portföyümüzü sürekli geliştirmek ve NovaSoft olarak çalıştığımız klinik, hastaneler vb. işletmeleri kendi işletmelerimiz olarak görüp, verimlilik ve karlılık konusundaki bilgi birikimimizi ürünlerimize katarak, satış dışında danışmanlık hizmetleri de vererek müşterilerimize tam anlamıyla bir Çözüm Merkezli Kurumsal Destek Ortaklığı sunmaktır.

Hedefimiz

Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılı şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklıyız
  • Zamana karşı yarışırız
  • Daima kazanmak isteyen bir takımız
  • Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygılıyız
  • Prensiplerimiz Sağdığız
  • Bilgi gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz

İlkelerimiz

  • Çalışanlarımıza öncelik vermek
  • Değişime her zaman hazır ve açık olmak
  • Mükemmelik için performansımızı devamlı geliştirmektir.
  • Yılmadan usanmadan çok çalışmak

Çözüm Ortaklarımız

AudaxCeph

AudaxCeph Slovenyada faaliyet gösteren bir yazılım teknoloji firması olup 2012 yılından beri geliştirmekte oldukları sefalometrik analiz programının Türkiye temsilciliği ve çözüm ortaklığını yapmaktayız.
Sefalometrik analiz programını türkçeleştirmenin yanında Türkiye’de ortodontis diş hekimlerimizce kullanılan Arnet, Alexander vb analizlerin eklenmesi yanında ortodontik fotografik arşivin tutulması ve VTO Benefition (Tedavi ve/veya Amaleiyat sonrası) hasta çene ve dudak pozisyonlarının simüle edilmesini sağlamıştır. Son gelişme olarak TINA özelliği ile artık anatomik noktaları yazılım kendi tespit eden bir yapay zaka eklenerek bir üst seviyeye çıkartılmıştır. Çalışmalar ve yazılım geliştirmeleri devam etmektedir.

Monad Yazılım Ltd.Şti.

Türkiye Hacettepe Üniversitesi Teknokentte 1998 yılından beri Hastane Bilgi Yönetim Otomasyon yazılımları konusunda faaliyet göstermektedir. 2018 yılında NovaSoft 3D Diş Tedavi ekran ve modülünü geliştirmiş olduğu Nucleus HBYS programının diş tedavi modülüne entegrasyon sağlayarak diş hastaneleri ve fakültelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Bu ortak entegrasyon ile çok daha gelişmiş diş tedavi modülü ile diş hekimlerimize daha iyi hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Ekibimizle Tanışın

service-image

Kemal GÜLOL
CEO
service-image

K.Zeki AKGÜN
Marmara Bölge Müdürü
service-image

Serhat DEMİRTAŞ
Bilgi İşlem ve Teknik Destek
service-image

Serkan GÜLOL
Yazılım Test
service-image

Berker YANYALI
3D Artist
service-image

Nazmiye DEMİRTAŞ
Grafik Tasarım
NovaWeb Lite

Yeni başlayanlar için hasta takip programı kullanmak bir lüks olmaktan öteye geçti. Hasta kayıtlarınızı, randevu ve genel tedavi işlemlerinizi takip edebilir ve Sms gönderimi ile faturalarınızı kesebilirsiniz.