Neden AudaxCeph?

Sefalometrik Ortodonti Analizlerinde en hızlı yardımcınız

Ortodontist diş hekimlerimiz için geliştirilmiştir. Sefalometrik film üzerinde gerekli mesafe, açı ölçüm analizlerinizi çok rahatlıkla yapabileceginiz geliş bir uygulamadır. Ortodonti Fakülteleri için özel fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

Özellikler

Image

Sefalometrik Analiz

AudaxCeph ürünlerinin kullanımı, bir sefalometrik analiz yapmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Yer işaretlerinin grup hareketleri, otomatik kalibrasyon vb. Araçları, analizlerin oluşturulması için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltacaktır. Buna ek olarak, programın yumuşak dokuyu tanımasına izin verebilirsiniz. Bir sefalometrik analiz için yalnızca 1-2 dakika gerekecek.

Image

Model Analizi Çalışma

AudaxCeph ürünlerinin kullanımı Bolton gibi çalışma modeli analizleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece çalışma modeli ve iz dişlerinin bir fotoğrafı girin. Raporlar otomatik olarak oluşturulur. Birkaç dakika içinde iki doktor doğru sonuçları sistemden çıkarır.

Image

Maskeleme

Herhangi bir sayıda analizin ve hastanın kafa görüntülerinin üst üste yerleştirebilirsiniz. Pek çok tür bindirme var: Nokta – Nokta, Nokta – Düzlem, Nokta – Döndürme. Yapısal üst üste binmeler bile kolayca yapılabilir. Renkleri ayarlayarak, gösterilecek öğeleri seçerek ve görüntü şeffaflığını ayarlayarak, analizlerin Üstüste yerleşim panelinde nasıl görüntüleneceğini yönetin.

Image

Analiz Çeşitleri

Analiz türü modelleyici, kullanıcıya akla gelebilecek herhangi bir analiz türünü kolayca oluşturabilmelerini, standart değerler ve bilgi eklemelerini ve göz alıcı raporlar oluşturmalarını sağlayan bilişsel geometriyi ve ölçüm unsurlarını tanıtmaktadır.

Image

Tedavi Planlama

VTO / STO bir veya daha fazla tedavi öngörüsü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ortodontik veya cerrahi tedaviyi herhangi bir analiz türünü kullanarak simule ederek ayrıntılı bir tedavi çizimi oluşturulabilir. Farklı yumuşaklık ve sertlik derecelerini dikkate alarak, mükemmel tahmin sonuçları elde edebilirsiniz.

Image

Resim Düzenleme

İçe aktarılan fotoğraflar kırpılabilir, hizalanabilir ve fotoğrafik formatlarla gösterilebilir. Önceden tanımlı veya kullanıcı tanımlı mizanpajlara yerleştirilir ve otomatik olarak belirli bir görüntü türü atanır. Düzenler arasında geçiş yapmak, aynı fotoğrafların farklı düzenlemelerini gösterir; bunlar daha sonra sunumlar, raporlar, alıntılar ve aşamaları arasındaki diş halinin karşılaştırılması için kullanılabilir.

Image

Dosya Yönetimi

Hasta Yönetim Sistemi’nden veri elde edilmesi durumunda hasta AudaxCeph Advantage’a manuel olarak veya bir köprü vasıtasıyla girilebilir. Her hastanın tedavi aşamasındaki belgeler düzenlendiği ve küçük resim olarak gösterildiği kendi tedavi klasörü bulunur. Kolay yönetim için sürükleme ve bırakma gibi işlevler kullanılır.

Image

Tanıtım

Eğitim sırasında, yalnızca birkaç kısa adımda öğretilen şekilde, sefalometrik analizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz AudaxCeph Advantage yazılım işlevlerini tanıyın.

Image

Yardım

AudaxCeph SuperEasy, kararlı performans ile ayırt edilir. Yazılımdaki yardım sistemi, kısa filmlerden ve metinsel açıklamalardan oluşur. Ve en önemlisi de her yeni müşteri, tüm AudaxCeph ekibi için bir onur. Bu nedenle elimizden geleni yapacağız ve büyük bir teknik destek sağlayacağız.

Top

Eğitim Videoları

Manuel Hasta Kayıt

Analiz

Dosyaları Sürükle&Bırak

Analize Başlama

Görüntü Ekleme

Gruplandırma

AudaxCeph
Ortodonti Sefalometrik Analiz